top of page

5x Delphia Platinum 989 fly

Delphia 989 Platinum - Mewa Czarter V.jp

Platinum 989 fly jest nowocześnie zaprojektowanym jachtem, który zapewnia przestrzeń i wygodę, zachowując przy tym dynamiczną sylwetkę. Nasze jednostki powstały w cenionej na europejskich i światowych rynkach stoczni Delphia Yachts. Konfigurując zamówienie zdecydowaliśmy się na 5 jednakowych jachtów w wersji 3 kabinowej z silnikiem zaburtowym. W ten sposób kabiny rufowe zyskały na szerokości i zmniejszyliśmy zanurzenie do 0,6 m. Dla jeszcze większego komfortu żeglugi, każda z naszych jednostek wzbogacona została o górny pokład ze zdublowanym stanowiskiem sternika.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Jednostka napędzana jest zaburtowym benzynowym silnikiem 115 KM. Wysoka moc w połączeniu z uciągową przekładnią i śrubą sprawiają, że łódź prowadzi się bezpiecznie nawet przy silnym nurcie rzeki. W manewrach portowych do dyspozycji sternika pozostają 2 duże elektryczne stery strumieniowe (dziobowy i rufowy), przez co cumowanie jest proste i przyjemne. 

STREFA DZIENNA: 

Po wejściu do wnętrza znajdujemy się w salonie, który jest centralną częścią życia na jachcie. Po prawej stronie umiejscowiony jest kambuz. Dyskretnie ukryty zlew i płyta gazowa pod otwieranym blatem pozwala zachować czystość i zwiększa funkcjonalność kuchni poza okresami gotowania. Na lewej burcie znajduje się kanapa oraz trapezowy stół do wspólnych posiłków i biesiadowania. Przy stanowisku sternika do dyspozycji mamy rozsuwane drzwi zewnętrzne, co doskonale sprawdza się przy śluzowaniu. Na jachcie zainstalowany jest dodatkowo wbudowany zestaw audio oraz ogrzewanie Webasto.

 

STREFA NOCNA:

Z przodu jachtu znajduje się część sypialniana, przez co zyskujemy więcej prywatności i komfortu. Na dziobie umiejscowiona jest największa kapitańska kabina z dwoma lukami dachowymi. Symetrycznie na prawej i lewej burcie znajdują się 2 dwuosobowe kabiny sypialniane i 2 łazienki z prysznicem. 

GÓRNY POKŁAD:

Flybridge ze zdublowanym stanowiskiem sternika pozwala być bliżej natury, wykorzystując przy tym uroki pogody. Łagodny wiatr, ciepłe promienie słońca na długo zostają w pamięci po rejsie. Górny pokład to też wyjątkowe miejsce dla miłośników zachodów słońca i fotografii.

bottom of page