top of page

Delphia Horizon 1150 fly

111.jpg

Horizon 1150 fly to nowoczesna jednostka motorowa wykonana w prestiżowej stoczni Delphia Yachts. Doceniona na świecie konstrukcja Andrzeja Skrzata przemierza kanały m.in. w Kanadzie, Francji i Niemczech. Jako jedyni w Polsce mamy w swojej flocie ten niezwykle komfortowy jacht czarterowy.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Jednostka wyposażona jest w 50 konny stacjonarny silnik diesla. Napęd oraz dwa stery strumieniowe (dziobowy i rufowy) przenoszone są za pomocą pompy hydraulicznej, dzięki czemu jacht jest niezawodny, ekonomiczny i łatwy w prowadzeniu.

STREFA DZIENNA: 

W obszernym i doskonale doświetlonym salonie na lewej burcie mamy do dyspozycji kanapę oraz prostokątny stół z możliwością opuszczenia do poziomu siedziska. Zyskujemy w ten sposób dodatkowe miejsce do spania. Na prawej burcie znajduje się kambuz wyposażony w 4 palnikową płytę gazową, piekarnik, mikrofalówkę, lodówkę i zlew. Przy rozsuwanych drzwiach wejściowych zawieszony jest 32" telewizor. W przedniej części salonu umiejscowione jest stanowisko sternika. Całości dopełnia wbudowany zestaw audio i ogrzewanie Webasto.

STREFA NOCNA:

Przechodząc na przednią część jachtu mamy do dyspozycji kapitańską kabinę dziobową oraz dwuosobową kabinę na prawej burcie z możliwością łączenia lub rozdzielenia łóżka. Części sypialne mają bezpośredni dostęp do osobnych łazienek z prysznicem. 

GÓRNY POKŁAD:

Flybridge ze zdublowaną sterówką pozwala sterować jednostką z górnego pokładu ciesząc się bliskością przyrody i towarzystwem współpodróżnych. Przestrzeń, duży stół, rozkładane bimini, materace do opalania, a nawet zlew z bieżącą wodą sprawiają, że miejsce to szybko staje się centrum życia na jachcie.

Magazyn Żagle 1/2019
bottom of page